• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

"Пацан сказав — пацан зробив": головний дипломат Росії Лавров звернувся до Заходу на фені (ВІДЕО)

Глава російської дипломатії Сергій Лавров, коментуючи діалог РФ зі США про "гарантії безпеки", використав висловлювання на кримінальному жаргоні

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Лавров заявив в інтерв'ю пропагандистському телеканалу RT, яке цитує ТАСС

"Добиватимемося, щоб усе було чесно. Не хочу звертатися до жаргону, але у нас є поняття — "пацан сказав — пацан зробив". Принаймні, "поняття" повинні дотримуватися і на міжнародному рівні", — сказав він.

Лавров заявив, що Москва домагатиметься, щоб США та НАТО виконували "прийняті на себе зобов'язання" з безпеки та "дані РФ обіцянки" у зв'язку з цим.

"Повторю, ми зацікавлені в тому, щоб докладно пояснити американським колегам і всім їхнім союзникам по НАТО, що не можемо задовольнитись обіцянками. Тим більше, що письмові зобов'язання глав держав і урядів, які вимагають від натівців враховувати наші інтереси повною мірою, не кажучи про усні гарантії, про які президент Росії Володимир Путін не раз згадував, виявляється, нічого не варті. Так справа не піде", — сказав глава російської дипломатії.

Нагадаємо, 17 лютого США отримали реакцію Росії на відповідь Вашингтона щодо так званих "гарантій безпеки". У ньому Міністерство закордонних справ РФ оприлюднило текст реакції. У документі російське зовнішньополітичне відомство, зокрема, погрожує "заходами військово-технічного характеру" з боку РФ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua