• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Папа Римський, закликаючи до переговорів про мир, знову "забув" про Путіна та Росію

Папа Римський Франциск закликав лідерів до початку переговорів щодо припинення вогню в Україні, проте не згадав про те, хто є агресором у війні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Свою проповідь у Ватикані понтифік присвятив католицькій П'ятидесятниці, передає "ДС" з посиланням на Vatican News.

"Через сто днів після початку збройної агресії проти України, на людство знову спустився кошмар війни, яка є запереченням Божої мрії: народи, що воюють, народи, що вбивають одні одних, люди, що замість наближатися, змушені віддалятися від своїх домівок", – сказав Папа Франциск.

Він зазначив, що "безумство руйнування та смерті" "підживлює ескалацію", яка є небезпечною для всіх.

"Повторюю свій заклик до провідників народів: будь ласка, не ведіть людство до знищення! Не ведіть людство до знищення. Нехай же розпочнуться справжні переговори, конкретні переговори про припинення вогню і про прийнятне вирішення. Нехай буде почутим сповнене відчаю волання людей, що страждають, – бачимо це в медіа кожного дня, – нехай зберігається пошана до людського життя, нехай зупиниться моторошне знищення міст і сіл на сході України. Не переставаймо, прошу вас, молитися, невтомно докладати зусилля на користь миру", – закликав понтифік.

Глава Католицької Церкви також направив слова близькості до рибалок та людей інших професій, які страждають від наслідків війни в Україні. Зокрема йдеться про підвищення вартості пального.

Водночас, Папа Франциск жодного разу не згадав про Росію та її президента Володимира Путіна, закликаючи до переговорів абстрактних "керівників народів".

Як повідомляла "ДС", Папа Римський Франциск заявив, що хоче приїхати в Україну, але зробить це у "відповідний момент".

Також Францськ припустив, що "гавкіт НАТО біля воріт Росії" міг спровокувати Москву на повномасштабне вторгнення в Україну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua