• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Перемовини в Давосі щодо української формули миру завершилися без чіткого результату, — ЗМІ

Четвертий раунд дискусій щодо досягнення миру в Україні, який пройшов 14 січня у швейцарському Давосі, завершився без чіткого плану

Швейцарія
Перемовини в Давосі щодо української формули миру завершилися без чіткого результату
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Bloomberg, передає "ДС".

Як розповів міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс, який був співголовою зустрічі, учасникам вдалося прояснити деякі питання для майбутнього обговорення "на якомусь етапі", але й Україна, і Росія, яку на зустріч не запросили, "вже дали зрозуміти, що не готові піти на територіальні поступки".

Кассіс також вважає, що до процесу мирного врегулювання має бути підключена і Москва.

Міністр додав, що ця зустріч, ймовірно, була останньою в нинішньому форматі, тому подальші кроки залишаються незрозумілими. Деякі країни вважають, що зустріч на рівні лідерів, на яку сподівається Україна, буде передчасною. Інші ж — хочуть негайно залучити РФ процесу. 

"Загалом Україна прагне використати щорічну зустріч політичних і бізнес-лідерів у Давосі, щоб відновити підтримку та увагу до своєї боротьби проти вторгнення Росії", — зазначає Bloomberg.

Як писала "ДС", голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що українська сторона не погодиться на замороження бойових дій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua