• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Південна Корея цьогоріч почне надавати гроші Україні з пакета на $2,3 млрд

Південна Корея в рамках підтримки України виділить фінансовий пакет для реабілітації поранених українських військових

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання Yonhap, пише "ДС".

Інформацію оприлюднили під час обговорення планів підтримки України головний дипломат Південної Кореї на зустрічі Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Насамперед міністр закордонних справ Чо Тхе-юл пообіцяв і надалі підтримувати Україну в такий важкий час та зазначив що його країна виділить великий фінансовий пакет гуманітарної допомоги.

Посадовець відмітив, що Сеул планує надати середньостроковий і довгостроковий пакет допомоги в розмірі 2,3 мільярда доларів США. Також буде виділено 12 мільйонів доларів США на реабілітацію поранених українських військових через трастовий фонд НАТО для допомоги Україні.

Цей великий фінансовий пакет допомоги для України був анонсований у вересні 2023 року, під час сесії саміту G20 у Нью-Делі.

"Це продемонструє нашу відповідальну роль як глобальної стрижневої держави в провідній допомозі для відновлення миру в Україні та закладе основу для нашої повноцінної участі у майбутній відбудові України", – зазначив Юн Сук Йоль, президент Південної Кореї під час саміту G20.

Окрім підготовки нового фінансового пакета, Південна Корея також здійснює закупівлю та передачу Україні різного обладнання для лікарень та розмінування територій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua