• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Польша погрожує посилити ембарго після виступу Зеленського в ООН

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг Україну від загострення торговельного конфлікту після того, як президент Володимир Зеленський порушив це питання на рівні ООН

Матеуш Моравецький
Матеуш Моравецький
Реклама на dsnews.ua

Про це Моравецький заявив під час спілкування із журналістами, передає "ДС" із посиланнямн на oNet.

"Я попереджаю українську владу: якщо вона загострюватиме конфлікт, ми додамо ще більше продуктів під заборону на ввезення до території Польщі", – сказав посадовець.

Голова польского уряду зазначив, що Польща однією з перших відкрила двері для українських біженців після початку повномасштабної російської агресії, надала військову та гуманітарну допомогу.

"Після всього цього ми не можемо слухати двозначних, – а дехто вважає, що цілком однозначних, – заяв, які зводять нас до ролі байдужої держави…

Слова Моравецького прозвучали після того, як Зеленський з трибуни ООН поскаржився на заборону українського зерна окремими країнами Євросоюзу.

"Тривожно бачити, як дехто у Європі, деякі наші друзі у Європі, розігрують солідарність у політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здатися, що вони грають власну роль, але насправді вони допомагають підготувати сцену для московського актора", – сказав Зеленський.

Як писала "ДС", 20 вересня заступник міністра економіки Тарас Качка заявив, що Україна запровадить ембарго на цибулю, помідори, капусту і яблука з Польщі у відповідь на заборону імпорту зерна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua