• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Посол США в Росії відновить роботу в Москві

Посол Сполучених Штатів в Росії Джон Салліван незабаром планує прилетіти в Москву та відновити роботу в американській дипломатичній місії в РФ

Джон Салліван
Джон Салліван
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прессекретаря посольства США в Росії Джейсона Ребхольца в Twitter, передає "ДС".

"Після важливого саміту я з нетерпінням чекаю можливості незабаром повернутися у Москву, щоб очолити сильну команду посольства США", — процитував Саллівана прессекретар.

Салліван зазначив, що в його планах на цей момент – робота за напрямками, які окреслив президент США Джо Байден під час саміту з Володимиром Путіним у Женеві.

Зокрема, йдеться про роботу над питаннями, що повʼязані зі "стратегічною стабільністю, дотриманням прав людини і побудовою стабільних і передбачуваних відносин з Росією".

За інформацією російських ЗМІ, посол Росії в США Анатолій Антонов планує повернутися до Вашингтона вже у червні.

Нагадаємо, у квітні США оприлюднили новий пакет санкцій відносно Росії, який, зокрема, включав висилку 10 російських дипломатів з посольства у Вашингтоні та заборону американським фінансовим інститутам на участь в первинних розміщеннях держборгу РФ, номінованого в рублях.

Москва запровадила заходи у відповідь — дзеркально відповіла на висилку дипломатів і ухвалила низку заходів, які зачіпають діяльність американської дипмісії в РФ. Крім того, Кремль рекомендував послу Саллівану поїхати до Вашингтона на консультації. Таким чином, російська сторона запропонувала Саллівану наслідувати приклад його російського колеги — посла РФ в США Анатолія Антонова, який у березні був запрошений в Москву для консультацій.

22 квітня посол США в Росії Джон Салліван вилетів з Москви до Вашингтона транзитом через Лондон для подальших консультацій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua