• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Пранкери Вован і Лексус подзвонили депутату Бундестагу, прикинувшись "слугою" (ВІДЕО)

Російські пранкери Володимир Кузнєцов ("Вован") і Олексій Столяров ("Лексус") розіграли німецького політика, одного з лідерів партії "Зелених" і колишнього міністра Німеччини з охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки Юргена Тріттіна

Юрген Тріттін. Скріншот
Юрген Тріттін. Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео зʼявилось у мережі, передає "ДС".

Вован і Лексус представилися народним депутатом України від "Слуги народу" Олександром Мережком і обговорили з німецьким політиком можливості фінансування діяльності російського опозиціонера Олексія Навального з іноземних джерел. При цьому вони запропонували провести перекази через київський офіс афілійованого з "Зеленими" Фонду Генріха Бьолля, щоби приховати свою участь у справі.

Тріттін назвав пропозицію "українського політика" хорошою ідеєю і пообіцяв поговорити з представниками фонду. Також німець стверджував, що перебуває на звʼязку з людьми, які "везли Навального з Сибіру".

Тріттін обговорив із пранкером і питання енергетичної залежності України від Росії. Він закликав українського "колегу" знизити споживання російського газу і технологій і збільшити виробництво енергії з відновлюваних джерел.

Нагадаємо, в жовтні 2020 року пранкери видали себе за лідера білоруської опозиції Світлану Тихановську під час наради в парламенті Данії. Політики зрозуміли, що щось не так, коли "Тихановська заговорила про борделі з тваринами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua