• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.3
Спецпроєкти

Пригожин створює на кордоні з Україною "центри підготовки ополченців"

Приватна військова компанія "Вагнер" оголосила про створення Центрів "підготовки та управління народним ополченням" у прикордонних з Україною Курській і Бєлгородській областях РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє російська "Новая газета" з посиланням на пресслужбу керівника ПВК Євгенія Пригожина, передає "ДС"

За словами Пригожина, "ополчення" має складатися з жителів цих областей, а залучати до забезпечення формувань потрібно місцевий бізнес. "Центри підготовки" фінансуватиме сам Пригожин.

"Якщо ти власник невеликого заводу, на якому працює 100 осіб, і з них 50 — статевозрілі самці, то 25% повинні нести службу в окопах, а 75% продовжувати свою трудову діяльність. І так по колу — один тиждень в окопах, три вдома і на виробництві", — сказав Пригожин.

Він запропонував як заохочення "за громадянську позицію" нагороджувати високими державними нагородами підприємства, які надаватимуть добровольців.

За словами Пригожина, "в окопах усі мають стояти зі зброєю, але її носіння має бути заборонене в населених пунктах і поза лінією оборони".

Відзначимо, днями у Санкт-Петербурзі відкрили "ПВК Вагнер-центр", пов'язаний зі структурами російського бізнесмена Євгена Пригожина, також відомого як "кухар Путіна".

Як писала "ДС", за даними Інституту вивчення війни, ПВК "Вагнер" продовжує укомплектовувати свої сили ув’зненими, які вкрай неефективні на полі бою. За час війни в Україні загинуло до тисячі вагнерівців, з них принаймні половина – колишні в’язні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua