• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Lockheed Martin анонсувала збільшення виробництва систем Himars

Lockheed Martin планує збільшити виробництво своєї високомобільної артилерійської ракетної системи Himars у відповідь на ріст попиту в Європі

Himars
Himars
Реклама на dsnews.ua

Про це інвесторам повідомив генеральний директор компанії Джим Тайклет, передає "ДС" із посиланням на Politico.

Lockheed Martin вже зараз готова збільшити виробництво Himars до 96 установок на рік у порівнянні з поточним рівнем у 60.

Крім того, про збільшення обсягів виробництва Himars оголосила компанія Taiclet. Перш ніж отримати замовлення від Пентагону, пів року тому, компанія вже інвестувала $65 млн, щоб скоротити час виробництва Himars.

Компанія розглядає можливість розширення свого підприємства в Камдені, штат Арканзас, оскільки попит на системи продовжує зростати.

У виданні наголосили, що ланцюгам постачання потрібен час, щоб розгорнутися для досягнення нових цілей, крім того, потрібно найняти та навчити нових працівників.

Зокрема, Польща, дізнавшись, що 500 замовлених нею Himars будуть надходити роками, цього тижня вирішила придбати 300 реактивних систем залпового вогню Chunmoo виробництва південнокорейської Hanwha – їх компанія планує поставити вже наступного року.

"Ми вирішили розділити замовлення Himars на етапи. У нас будуть як Himars, так і Chunmoo", — повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

Інші країни також роблять великі ставки на Himars. У липні Естонія замовила шість систем на $500 млн.

Армія США також воліє, щоб Lockheed ще більше наростила виробництво.

Своєю чергою, керівник відділу придбання послуг Дуглас Буш заявив журналістам, що філія прагне "подвоїти, або більше ніж подвоїти" темпи виробництва, однак зазначив, що це вимагатиме часу. Це означає, що Lockheed може наростити виробництво щонайменше до 120 пускових установок Himars на рік.

Як писала "ДС", Україна отримала від Сполучених Штатів ще чотири реактивні артилерійські системи HIMARS та першу систему протиповітряної оборони IRIS-T.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua