• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Провокації кораблів РФ у Чорному морі: Болгарія перегляне оборонну політику країни

Міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев повідомив, що російські кораблі в економічній зоні його країни здійснюють провокаційні дії проти торгових суден інших країн

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Sofia globe, передає "ДС".

Тагарев заявив, що є "передумови для інцидентів у Чорному морі".

"Російські кораблі блукають нашою виключною економічною зоною, здійснюючи провокаційні та силові дії проти торгових суден інших країн. Усе це створює ризики для нашої безпеки", — сказав він.

Болгарський міністр зазначив, що Росія намагається заблокувати експорт українського зерна. Він додав, що дії РФ також перешкоджають досягненню інтересів Болгарії, особливо економічних.

Тагарев підкреслив, що на спеціальному засіданні 29 вересня кабінет міністрів ухвалить рішення про стратегічний перегляд оборонної політики Болгарії.

Він сказав, що уряд візьме на себе зобов’язання щодо необхідних змін у сфері оборони, таких як будівництво інфраструктури, запуск різних проєктів переозброєння і багато іншого.

Як повідомляла "ДС", влада Болгарії ухвалила рішення про видворення з країни голови місцевої Російської православної церкви Вассіана Змеєва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua