• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Путін не вірить у причетність України до підриву "Північних потоків"

Президент Росії Володимир Путін не вірить у причетність українських диверсантів до підриву російських магістральних газопроводів "Північний потік" та "Північний потік-2"

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Росія 1", повідомляє "ДС".

"Вибух такого роду, такої потужності, на такій глибині можуть здійснити тільки фахівці, причому підтримані всією міццю держави, яка має певні технології", — підкреслив Путін.

За його словами, Росія не може займатись власним розслідуванням, оскільки західні експерти не допускають російських фахівців на місце вибухів.

"Те, що це теракт, — це вже ні для кого не секрет. Це, на мою думку, всі вже визнали. Причому теракт, цілком очевидно скоєний на державному рівні, тому що ніякі любителі подібні акції вчинити не можуть", — упевнений Путін.

Нагадаємо, видання New York Times з посиланням на джерела в американській розвідці повідомило, що російські газопроводи "Північний потік" висадили в повітря українські диверсанти, які діяли самостійно і без вказівки Києва.

США та Німеччина закликали не обговорювати можливі версії вибухів на російських магістральних газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2", а дочекатися оприлюднення офіційних результатів розслідування.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не має жодного стосунку до підриву газопроводів. Водночас звинувачення у наш бік вигідні тим, хто бажає уповільнити допомогу ЗСУ чи досягти інших цілей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua