• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

Путін не збирається вести переговори з Україною про мир, — Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що російський диктатор Володимир Путін не бажає вести переговори про прийнятний для України мир

Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг / Global Look Press
Реклама на dsnews.ua

Про це Єнс Столтенберг заявив перед участю в засіданні Ради міністрів ЄС із зовнішніх відносин на рівні міністрів оборони у Брюсселі, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Поки що ми не бачимо бажання президента РФ Путіна вести переговори про прийнятне для України рішення. Тому єдиний спосіб досягти цього – переконати Путіна, що він не переможе на полі бою, і єдиний спосіб досягти цього – посилити військову спроможність України шляхом надання їй підтримки", — сказав він.

Столтенберг наголосив, що справа за Україною – вирішувати, які умови для переговорів є прийнятними та які умови є прийнятними для будь-якої угоди, тоді як відповідальність союзників по НАТО – допомогти Києву захистити себе.

Генсек Північноатлантичного альянсу переконаний, що ймовірність прийнятного переговорного результату про мир зростатиме в міру того, як країни-члени НАТО збільшуватимуть допомогу Україні.

"Я очікую, що під час зустрічі ми розглянемо ситуацію в Україні, де тривають інтенсивні бої. Ситуація на полі бою є важкою, і це робить це навіть більш важливим, щоб ми продовжували та нарощували нашу підтримку для України. Ми не можемо дозволити президенту Путіну перемогти. Україна має зберегтися як суверенна незалежна держава в Європі, і це в наших інтересах – підтримати Україну", — підкреслив генсек НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua