• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Путін розуміє, що Росія більше не наддержава, — Уоллес

Росія більше не є наддержавою і президент РФ Володимир Путін це розуміє

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Він (Путін) щойно виявив, що (Росія) – не наддержава. Це ключовий момент. З одного боку, ви повірили у власний хайп, паради, на яких ви рахували танки, вважали, що є невразливими, а на ділі – ні", — сказав він.

Голова британського Міноборони вважає, що російські сили програють в Україні через "свої військові можливості" та помилкові "стратегічні припущення" свого керівництва.

"На кожному кроці вони недооцінювали Україну і переоцінювали Росію. Але у Путіна в загашнику є мільйони людей, яких він може запхати у м'ясорубку без правил, без поваги до людських життів, до невинних людей і цивільного населення", — додав Уоллес.

Він додав, що останніми днями контрнаступ України в Херсонській області сповільнився, але вона все одно зберігає перевагу, тоді як Росія "стикається з катастрофічною втратою бойового духу, поганим оснащенням, значним дефіцитом боєприпасів та політичною нестабільністю".

"Його (Путіна) стратегічні припущення, схоже, помилкові в усьому. Навіть вчора (в понеділок) обстріл мізерної кількості ракет по випадкових цивільних об'єктах, в той час як ви повинні були обстрілювати військові цілі, не є стратегічним або розумним використанням ваших обмежених ресурсів", — вважає міністр оборони Британії.

Як повідомляла "ДС", на думку Бена Воллеса, дуже малоймовірно, що Володимир Путін застосує ядерну зброю.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua