• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.4
Спецпроєкти

Путін втрачає підтримку союзників і нейтральних країн, Папа Римський вже змінив риторику, — Голобуцький

Росія втрачає підтримку своїх союзників і нейтральних країн. Офіційний Ватикан, який раніше утримувався від звинувачень росії в агресії проти України, вже змінив риторику, на черзі – Китай та Індія

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"За останні 7 місяців ми чули низку сумнівних заяв про війну від Папи. То "немає добрих і злих", то "страждають як українці, так і росіяни", то "дії РФ спровокувало НАТО". Сьогодні, нарешті , у своєму звернені Папа засудив анексію окупованих територій, підтримав територіальну цілісність України, висловив біль з приводу численних жертв в Бучі, Ірпіні, Маріуполі, Ізюмі, Запоріжжі та інших місцевостях. І головне — вперше звернувся саме до путлера — "зупинити цю спіраль насильства та смерті". До того Ватикан утримувався називати винних у агресії", — заявив Голобуцький.

За словами експерта, деякі заяви Папи Римського досі залишають місце для тлумачень. Зокрема, заклик до Президента України "бути відкритим на серйозні мирні пропозиції". Проте останній спіч Франциска – це величезний прогрес, наголосив експерт.

"Сьогодні вже весь світ зрозумів, що пропозиції подарити русні окуповані території, забути про Крим і Донбас не можуть розглядатися нами як "серйозні". Сподіваюся, папа Франциск теж це розуміє. Тож з кожною новою заявою чи дією диктатора, з кожним "жестом доброї волі", з кожними новими фактами військових злочинів путлер буде втрачати підтримку своїх потенційних союзників і нейтральних країн. Схоже, Ватикан таки почав прозрівати. На черзі Китай та Індія", — прогнозує експерт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua