• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Ихтамнет": Путін заперечив причетність Росії до міграційної кризи на кордоні ЄС

Ні Російська Федерація, ні російські авіакомпанії не пов'язані з міграційною кризою, що склалася на західних кордонах Білорусі

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, передає "ДС" із посиланням на російський Інтерфакс.

"Хочу, щоб усі знали: ми тут зовсім ні до чого. На нас усі намагаються з будь-якого приводу і взагалі без жодного приводу якусь відповідальність покласти. Ні, наші авіаційні компанії не возять цих людей — взагалі, жодна наша компанія не возить", — сказав він.

Путін додав, що, за словами Лукашенка, не возить мігрантів до кордону і "Белавіа", а ключова ланка в організації перевезень перебуває в ЄС.

"До речі, "Белавіа", як мені Олександр Григорович (сказав — ред.), теж не возить. Чартери замовляють, безвізовий в'їзд. Люди купують квитки та полетіли. Так, діють групи відповідальні за переправлення цих людей до європейських країн, але вони давно діють . Ключова ланка знаходиться в країнах Євросоюзу", — сказав президент РФ.

"Росія тут абсолютно ні до чого, ми абсолютно не беремо участі у жодних процесах", — ще раз наголосив Путін. 

Нагадаємо, очільник уряду Польщі Матеуш Моравецький заявив, що нападом самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка на кордон із Польщею керує голова Кремля Володимир Путін.

У Росії заперечують свою участь у міграційній кризі на кордоні Польщі та Білорусі, проте стверджують, що намагаються його вирішити.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що міграційну кризу на кордоні Польщі та Білорусі, яка є частиною гібридної війни, спровокував президент Росії Володимир Путін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua