• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Росія хоче, щоб США вплинули на Україну щодо визнання "Л/ДНР" стороною переговорів

Міністерство закордонних справ Росії розраховує, що США "вплинуть" на непорушну позицію України, і Київ все ж погодиться сісти за стіл переговорів із ватажками терористичних угрупувань "Л/ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав в інтерв'ю ТАСС заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, передає "ДС".

Руденко пригрозив, що перспективи відновлення миру на Донбасі "віддаляються на невизначений термін".

"Відкритим залишається питання, як просуватися у напрямку повного виконання підтриманих Вашингтоном мінських угод на тлі категоричної відмови України від імплементації їхнього іншого наріжного каменю – підтримання прямого діалогу Києва з Донецьком та Луганськом.

Очевидно, що спроби оминути цю вимогу, у тому числі за рахунок оголошення Росії стороною конфлікту, приписування їй певних зобов'язань за мінськими домовленостями, ніяк ними не передбачених, ще більше заганяють ситуацію у безвихідь. Тим самим на невизначений термін віддаляються перспективи відновлення миру (у Луганській та Донецькій областях – ред.)", — сказав Руденко.

Нагадаємо, офіційні особи США і Росії 10 січня проведуть переговори з питань безпеки, щоб обговорити військову діяльність, що викликає занепокоєння, і протистояти зростальній напруженості навколо України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua