• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Росія має намір виробляти "Супутник V" в Угорщині

Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) веде переговори з Угорщиною щодо виробництва в країні своєї вакцини від коронавірусної інфекції "Супутник V"

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив глава фонду Кирило Дмитрієв, передає "ДС" з посиланням на Комерсант.

"Ми дійсно ведемо переговори з Угорщиною та низкою інших країн про виробництво вакцини "Супутник V". І вважаємо, що Угорщина — дуже важливий партнер по "Супутнику", — заявив глава РФПІ на полях Петербурзького міжнародного економічного форуму.

За даними РФПІ, "Супутник V" визнали в Угорщині безпечною і ефективою вакциною.

Угорщина в лютому першою в ЄС схвалила застосування російського препарату.

Другою такою країною в ЄС стала Словаччина. Уряд Словаччини схвалив використання російської вакцини "Супутник V" в кінці травня.

Нагадаємо, в Словаччині через закупівлю російської вакцини виникла політична криза, в результаті якого в відставку подав премʼєр Ігор Матович.

Державний інститут контролю за лікарськими засобами Словаччини встановив, що вакцина від коронавірусу "Супутник V", яку закупив попередній уряд країни, відрізняється від тієї, яку схвалив авторитетний медичний журнал The Lancet.

Крім того, Державний інститут по контролю за лікарськими засобами Чехії не має достатніх даних для адекватної оцінки російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" для клінічних випробувань.

Раніше проросійський президент Чехії Мілош Земан звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням почати поставки вакцини "Супутник V".

Пізніше Чехія відмовилася від закупівлі російської вакцини, оскільки країні цей препарат не потрібен.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua