• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Росія набирає 400 тисяч контрактників, — ЗМІ

Міністерство оборони Росії з 1 квітня починає новий набір на військову службу за контрактом і вже надіслало рознарядки по регіонах

Реклама на dsnews.ua

Метою відомства є набір 400 тисяч контрактників, передає "ДС" із посиланням на "Радіо Свобода".

За даними регіональних ЗМІ, Міноборони РФ розіслало регіонами рознарядки із зазначенням кількості людей, з якими мають бути підписані контракти на проходження військової служби. Зокрема, за планами Міноборони, у Челябінській та Свердловській областях на професійну службу мають надійти по 10 тисяч осіб, у Пермському краї – 9 тисяч.

Загальна кількість контрактників, набір яких розпочнеться з 1 квітня, за планами Міноборони, має становити 400 тисяч осіб. Основна частина роботи ляже на співробітників військових комісаріатів, а зрештою відповідатимуть за виконання плану губернатори.

Повідомляється також, що у вівторок, 14 березня, мешканцям Воронезької області знову почали вручати повістки у військкомати — як це було у вересні 2022 року після оголошеної "часткової мобілізації". Влада регіону стверджує, що це робиться "виключно для актуалізації даних військового обліку".

Як повідомляла "ДС", російська армія в новій рекламі показує службу на контракті як спосіб вибратися з бідності в країні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua