• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Росія ніколи не була посередником у збройному конфлікті в Україні, - США в ОБСЄ

Росія не є та ніколи не була посередником у конфлікті на сході України, адже вона сама його розпочала і продовжує підживлювати

Реклама на dsnews.ua

Про це 8 липня заявив в.о. тимчасово повіреного у справах США в ОБСЄ Джеймс Донеган, інформує "ДС".

"Одне є дуже ясним. Росія не є і ніколи не була посередником у цьому конфлікті. Сполучені Штати закликають Росію відмовитися від свого непродуктивного і шкідливого підходу до конфлікту, який вона розпалила, та вивести свої війська і техніку зі сходу України", — цитує Донегана Укрінформ.

За словами американського дипломата, замість добросовісного підходу та вжиття конкретних заходів з покращення життя цивільного населення, яке проживає на тимчасово підконтрольних Росії районах, "РФ використовує Тристоронню контактну групу для перешкоджання прогресу".

"Ми всі бачимо російську хитрість, яка полягає у тому, щоб примусити Україну до прямих переговорів з маріонетками Москви. Обструкціоністський підхід Росії до мирних переговорів викриває її справжній мотив у розпалюванні насильства на сході України – безглузде намагання перешкодити вільно обраному шляху України до повної інтеграції з євроатлантичною спільнотою", — сказав він.

Окремо Донеган закликав Росію припинити окупацію Криму та жорстке поводження з кримськими татарами, етнічними українцями та іншими жителями півострову.

Як писала "ДС", раніше секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що Україна готова до нападу Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua