• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Росія обере Крим": Маск знову заговорив про ядерний удар і Третю світову

Американський бізнесмен та винахідник, засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск вважає, що Росія завдасть ядерного удару, якщо Україна спробує відновити свій суверенітет над окупованим Кримом

РБК
Реклама на dsnews.ua

Про це Маск написав у своєму Twitter, передає "ДС".

"Якщо Росія виявиться перед вибором: втратити Крим або використовувати ядерну зброю на полі бою, вона обере останнє. Ми вже всіляко санкціонували/відрізали Росію, то що їм ще втрачати? І тоді ми матимемо Третю світову війну", — вважає він.

Як повідомляла "ДС", раніше Ілон Маск у своїй соцмережі запропонував голосування про спосіб досягнення миру в Україні. На його думку, Україна має виконати всі вимоги Росії, щоб зберегти життя людей.

Пізніше Ілон Маск запропонував нове опитування про рішення територіальної власності Криму та Донбасу мешканцями цих територій.

Президент Володимир Зеленський, речник Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відповіли на припущення Ілона Маска.

Компанія SpaceX повідомила Пентагону, що відмовляється фінансувати служби супутникового зв'язку Starlink в Україні. Ілон Маск підтвердив цю інформацію.

Пізніше Маск написав, що Росія намагається знищити роботу системи супутникового Інтернету Starlink.

15 жовтня він оголосив, що продовжить фінансувати надання послуг системи супутникового інтернету Starlink.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua