• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Росія п'є: Путін насварив губернатора за алкоголізм у регіоні (ВІДЕО)

Глава Кремля Володимир Путін звернув увагу на велику кількість алкоголіків у Володимирській області Росії

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив, звертаючись до в.о. голови регіону Олександру Авдєєву, передає "ДС" із посиланням на Telegram-канал російських пропагандистів.

"На що я звернув увагу, показник захворюваності на діагноз "алкоголізм" і "алкогольний психоз" у 2021 році склав 122,6 випадки на 100 тисяч громадян, що перевищує показник по Росії в 2,6 раза. Це багато!", — почав обурюватись Путін.

Потім президент РФ заговорив про "пропаганду"

"Я думаю, ви зі мною погодитеся: тут не можна нічого забороняти, не можна займатися зайвим підйомом цін, акцизів. Потрібно все ж таки розгорнути пропаганду здорового способу життя. Потрібно займатися цим, не віддавати на відкуп, не думати, що це якась другорядна річ: "п'ють мужики і далі пити будуть". Ні, все не так примітивно. Пропаганда здорового способу життя має велике значення", — сказав він.

Але, за словами Путіна, "однієї пропаганди недостатньо".

"Потрібно розвивати інфраструктуру для занять спортом, фізичною культурою та культурою у найбільш прямому та широкому значенні цього слова. Потрібно приділити належну увагу об'єктам культури, створювати умови для того, щоб люди відвідували ці об'єкти, виховувати інтерес до культури", — розповів глава Кремля.

Нагадаємо, на тлі війни проти України частка міцного алкоголю у загальній структурі споживання у першому півріччі 2022 року становила 48,4% (зростання на 3%), що є найвищим показником у Росії з 2017 року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua