• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Російські супутники почали транслювати телебачення КНДР, - ISW

Державний телеканал Північної Кореї Korean Central TV перейшов на трансляцію через російські супутники замість китайських

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передає "ДС".

У понеділок південнокорейські ЗМІ та північнокорейські моніторингові організації повідомили, що вони раптово перестали отримувати трансляції корейського центрального телебачення, пишуть аналітики.

Пізніше Міністерство з питань об'єднання Південної Кореї оголосило, що КНДР припинила трансляцію телебачення через китайські супутники і прийом із російських супутників обмежений у деяких районах Південної Кореї.

У Південнокорейській державній телерадіокомпанії KBS додали, що сигнали з російських супутників "збігаються з певними внутрішніми частотами", що ускладнює прийом сигналів у Південній Кореї.

Крім цього, північнокорейська моніторингова організація North Korea Tech 1 липня заявила, що Північна Корея використовує російський супутник Express-103, який передає дані на значно меншу територію порівняно з китайським супутником Chinasat-12, який Північна Корея раніше використовувала для ТБ-трансляцій.

Аналітики припускають, що Кремль таким чином може допомагати КНДР в її спробах приховати інформацію від Південної Кореї та інших західних союзників.

Як писала "ДС", Північна Корея за півроку передала Росії приблизно 1.6 млн артилерійських снарядів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua