• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росія запевняє, що не стане обмежувати рух торгових суден у Чорному морі

Заступник глави міністра закордонних справ Російської Федерації Сергій Рябков пообіцяв, що рух торгових судів через Керченську протоку не буде обмежений

Сергій Рябков
Сергій Рябков
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "РИА Новости", передає "ДС".

За словами Рябкова, Росія діють у відповідності з міжнародними домовленостями.

"Я звертаю увагу на те, що ніяких обмежень для торгового судноплавства, для використання українських портів на Азовському морі введено не було. А що стосується обмежень тих чи інших зон, де проводяться навчання, це загальноприйнята міжнародна практика. Ми діємо, суворо дотримуючись відповідних домовленостей", — заявив Рябков.

Нагадаємо, 15 квітня Росія оголосила про закриття до жовтня 2021 року частини акваторії Чорного моря в напрямку Керченської протоки для військових кораблів і судів інших країн. Своє рішення країна-агресор пояснила військовими навчаннями.

Дії РФ Держдеп США оцінив як "чергову неспровоковану ескалацію поточної кампанії Москви, спрямовану на підрив і дестабілізацію України". При цьому в Держдепі вказують, що такий розвиток подій викликає особливе занепокоєння на тлі повідомлень про скупчення російських військ на кордоні України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua