• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

РПЦ допоможе досягти миру в Україні: Орбан видав новий перл

Санкції проти російських релігійних діячів запроваджувати не можна, оскільки православна церква сприятиме "врегулюванню конфлікту" між Росією та Україною

Реклама на dsnews.ua

У цьому впевнений прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, передає "ДС" із посиланням на "Європейську правду".

За словами Орбана, ЄС не досягнув домовленості щодо санкцій проти патріарха Кирила – і це було важливо, оскільки православна церква відіграватиме ключову роль у "довготривалому врегулюванні конфлікту" в Україні.

Угорський прем'єр додав, що слід уникати санкцій проти церковних діячів хоча б тому, що у відповідь під санкції можуть потрапити і "наші церковні лідери".

"А хто ж тоді тут творитиме мир?" – зазначив Орбан.

Він також додав, що загальна санкційна політика ЄС щодо Росії "досягла стелі". За його словами, ембарго на російський газ треба уникати і "ми не єдині у цьому".

Нагадаємо, Євросоюз не включив патріарха Кирила (Володимира Гундяєва) до списку осіб, на яких розширили санкції за війну РФ проти України в рамках шостого пакета, затвердженого на початку червня.

За інформацією західних ЗМІ, ще на етапі обговорення санкційного пакету стало відомо, що Володимира Гундяєва спочатку включили до цього списку, але зрештою вилучили через позицію прем'єра Угорщини Віктора Орбана.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua