• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Румунія висилає 50 співробітників російського посольства

Міністерство закордонних справ Румунії поінформувало російського посла Валерія Кузьміна про висилання понад 50 співробітників дипломатичної місії

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву опублікували на сайті відомства, передає "ДС".

Росіяни мають покинути Бухарест упродовж 30 днів. МЗС пояснює таке рішення бажанням зрівняти кількість співробітників свого посольства з російським.

"Посла проінформували сьогодні про рішення румунської влади скоротити дипломатичний і техніко-адміністративний персонал місії Росії в Румунії, обмеживши його чисельність рівнем, близьким до чисельності дипломатичного і техніко-адміністративного персоналу місії Румунії у РФ", – ідеться в заяві міністерства.

Росії необхідно скоротити штат на 51 особу, серед них – 21 дипломат і 30 технічних співробітників. Вибір посад, які скоротять, і людей, які матимуть покинути Румунію, на цьому етапі віддано РФ.

"Отже, загальну кількість дипломатичних і техніко-адміністративних посад Російської Федерації в Румунії скорочують на 61%, а ефективну чисельність персоналу – на 55,5%", – написано в повідомленні.

У МЗС зазначили, що цей крок "відбиває нинішній рівень двосторонніх відносин, різко знижений Румунією після розв'язання РФ агресивної війни проти України".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua