• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Санду обурена викраденням судді Чауса

Президент Молдови Мая Санду відреагувала на інформацію про те, що колишній український суддя Микола Чаус, який попросив політичного притулку в країні, був нібито викрадений групою озброєних людей

Реклама на dsnews.ua

Санду зажадала негайних дій з боку силовиків, підкресливши, що подібні випадки є неприпустимими в Молдові, передає "ДС".

"Неприпустимо зникнення людей в Республіці Молдова, незалежно від того, є вони громадянами Республіки Молдова чи ні, незалежно від того, чи доведено, що вони вчинили протиправні дії", — написала Санду 5 квітня у себе в Facebook.

Вона нагадала, що Чаус, який знаходиться на території Молдови з 2016 року "після того, як українська влада звинуватили його в отриманні хабаря в розмірі 150 000 доларів США, і який судиться з владою Молдови за отримання політичного притулку, був оголошений зниклим і відвезений в невідомому напрямі".

"Я вимагаю негайних дій з боку керівництва Міністерства внутрішніх справ, головного установи, відповідального за забезпечення безпеки громадян, і Службу інформації і безпеки, щоб прояснити це тривожне зникнення іноземного громадянина на території Республіки Молдова", — додала Санду.

У суботу, 3 квітня, стало відомо про те, що група невідомих озброєних чоловіків в центрі Кишинева викрала суддю Миколу Чауса, якого в Україні підозрюють у корупції. На наступний день, 4 квітня, з'явилася інформація про те, що Чаус незабаром буде доставлений в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua