• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Шнуров написав про Лукашенка матірний вірш, назвавши "бацьку" словом з трьох букв

Реклама на dsnews.ua

Лідер групи "Ленінград", що став політиком, Сергій Шнуров опублікував у себе в Instagram матірний вірш, присвячений президенту Білорусі Олександру Лукашенку і масовим протествм в країні після проведення президентських виборів

Шнуров закликав Лукашенко зупинити силове протистояння, припустивши, що президент Білорусі — чмо і замість "бацьки" став народу "вітчимом", повідомляє "ДС".

Також Шнуров вважає, що Лукашенко не зможе втримати владу силою.

Наводимо вірш повністю:

Нет причины ни одной,

Ни плохой и ни хорошей!

Ты, чего как не родной,

Стал уже народ ебошить?

Хватит газом поливать-ка!

Земляки твои, а впрочем…

Звали тебя раньше — батька,

А теперь, наверно, — отчим?

Или чмо? Но мягко очень.

Ты услышишь правду, ишь,

Уши приоткрой и очи!

На штыках не усидишь!

Як писала "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання. Станом на 10 серпня були затримані близько трьох тисяч осіб.

Президенти ряду європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестуючих і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення великої кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестуючими.

    Реклама на dsnews.ua