• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 44
Спецпроєкти

Шольц звернувся до Путіна через погрози застосувати ядерну зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав російського диктатора Володимира Путіна утриматись від застосування ядерної зброї у війні проти України

Олаф Шольц
Олаф Шольц
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв’ю Neuen Osnabrücker Zeitung, передає "ДС".

"Хто знає? Однак, як і президент США Джо Байден, я хочу чітко сказати Росії: облиште цю ідею!" — сказав він, відповідаючи на питання щодо можливості застосування Росією ядерної зброї.

В інтерв’ю Шольц також назвав часткову мобілізацію російських збройних сил "актом відчаю та дещо панічною реакцією на невдачі російських збройних сил на сході України", що викликало значне хвилювання в Росії. "Путін додає помилки до помилок", — сказав канцлер.

"Володимир Путін міг би негайно припинити цю війну, вивівши свої війська, а потім вступивши в переговори з Києвом" — зазначив Шольц.

Як повідомляла "ДС", 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Під час своєї промови господар Кремля також погрожував використанням ядерної зброї.

Президент Володимир Зеленський закликав світову спільноту реагувати на погрози Росії щодо використання ядерної зброї, адже таких залякувань буде ще багато.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua