• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Шойгу вибухнув тирадою: РФ ніхто не сміє вказувати на переміщення російських військ

Росія не сприймає попереджень від будь-яких країн щодо наслідків переміщення своїх військ на своїй території

Сергій Шойгу
Сергій Шойгу
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу сьогодні, 27 квітня, на засіданні Ради міністрів оборони держав-учасників ОДКБ в Душанбе, передає "ДС" з посиланням на російський "Інтерфакс".

За його словами, останнім часом "лише ледачий" не звинувачував Росію в чому-небудь.

"То проведення навчань на нашій території не подобається, то повернення військ у пункти постійної дислокації дратує. А хтось вирішив нас попередити про наслідки нашої активності на нашій же території", — обурився російський міністр.

При цьому він зауважив, що подібні попередження Росія не сприймає, вона буде надалі робити все необхідне для гарантування безпеки своїх кордонів.

Як повідомляла "ДС", міністр оборони Росії Сергій Шойгу прийняв рішення завершити "заходи щодо перевірки у Південному та Західному військових округах".

Нагадаємо, 22 квітня Шойгу прилетів в анексований Крим на активну фазу навчань, в якій беруть участь понад 10 тис. військових, залучено 1,2 тис. одиниць озброєння і військової техніки, зокрема понад 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення Чорноморського флоту та Каспійської флотилії.

Президент Володимир Зеленський заявив, що рішення влади Росії відвести війська від нашого державного кордону сприяє зниженню напруженості на Донбасі, проте Україна залишається напоготові. У НАТО вважають рішення Росії відвести війська від кордону з Україною важливим, але "сильно запізнілим".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua