• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Сі Цзіньпін відмовився їхати до Росії на запрошення Путіна: У Кремлі заперечують

Голова КНР Сі Цзіньпін відповів відмовою на запрошення Володимира Путіна відвідати Росію, як причину назвавши пандемію COVID-19. Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков цю інформацію заперечує

Путін і Сі Цзіньпін
Путін і Сі Цзіньпін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в японській газеті Yomiuri, передає "ДС".

Там пишуть, що голова КНР відповів російському лідеру наступним чином: "найближчим часом відвідати Росію буде складно через обмеження, запроваджені через коронавірус".

За версією видання, Сі Цзіньпін хоче "стабілізувати обстановку" у внутрішній та зовнішній політиці напередодні з'їзду Комуністичної партії, який відбудеться восени. Очікується, що голова КНР залишиться на посаді лідера партії на третій термін.

Поїздка до Росії може призвести до "подальшого поглиблення конфлікту зі США та Європою, які посилюють тиск на РФ", зазначає Yomiuri.

Прессекретар президента Дмитро Пєсков у свою чергу заявив, що інформація про відмову від запрошення нібито не відповідає дійсності.

"Обмеження продовжуються і треба з розумінням до них ставитися. Є запрошення, що діють, у Путіна і в Сі. Всі візити будуть, коли обмеження послаблять", — прокоментував цю інформацію представник Кремля.

Нагадаємо, з 1 липня Росспоживнагляд зняв усі обмеження пов'язані з коронавірусом у РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua