• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Ситуація на Запорізькій АЕС: Гроссі хоче відвідати Москву та зустрітися з Путіним

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі планує відвідати Москву де, зокрема він хотів би зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на YouTube-каналі МАГАТЕ, передає "ДС".

Гроссі заявив, що під час зустрічі з Путіним, він хотів би дізнатися бачення російського диктатора щодо подальшої роботи Запорізької АЕС.

"Для мене важливо мати змогу обговорити з ним (Путіним, — ред.) деякі технічні моменти. Оскільки, я був на станції та обговорював деякі питання. І я хочу скласти враження щодо того, які плани щодо ЗАЕС та мати можливість обговорити деякі важливі моменти", — сказав він.

Генеральний директор агенції також наголосив, що Запорізька атомна станція продовжує мати проблеми із зовнішнім електропостачанням, адже, за його словами, одна з двох ліній, що залишилися, наразі не працює, тому атомна станція покладається лише на одну лінію електропередач ззовні.

Очільник агенції також наголосив, що він вже дев'ять разів відвідував Україну, і чотири рази саму Запорізьку атомну електростанцію.

"У мене була тривала розмова з президентом Зеленським, з міністром енергетики України, з ядерним відомством країни. Потім я відвідав ЗАЕС. Я говорив про те, що ситуація продовжує залишатися нестабільною", — додав Гроссі.

Як повідомляла "ДС", міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що небезпека надзвичайних ситуацій на окупованій Росією Запорізькій атомній електростанції в Енергодарі щороку зростає.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua