• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Наступні 48 годин будуть для Байдена "критичними", — CNN

Журналісти стверджують, що президент США Джо Байден приватно визнав: наступні дні є критичними для того, чи зможе він врятувати свої шанси на переобрання

Джо Байден
Джо Байден / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє CNN, передає "ДС".

"Байден шалено бореться за порятунок своєї політичної кар’єри шляхом ескалації непокори. Але він знаходиться в небезпеці бути затопленим зростаючою хвилею проти нього, оскільки все більше демократів висловлюють сумніви, що він зможе перемогти Дональда Трампа після катастрофічних виступів на дебатах", — йдеться в публікації.

За інформацією журналістів, Байден приватно визнав, що наступні дні є критичними для того, чи зможе він врятувати свої шанси на переобрання.

Як зазначається, президент збере членів сім’ї, позиція яких матиме вирішальне значення в обговоренні його передвиборчої кампанії переобрання в Білому домі до Дня незалежності, і йому потрібна можливість "перегрупуватися на потенційно найважливіші 48 годин його політичної кар'єри".

"Я продовжую брати участь. Я висуванець від Демократичної партії. Мене ніхто не виштовхує. Я не піду", — сказав Джо Байден своєму штабу.

Як писала "ДС", губернатори від Демократичної партії, які очолюють 25 штатів і територій, висловили Джо Байдену свою підтримку під час розмови у Вашингтоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua