• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Смерть принца Філіпа: де і як поховають чоловіка Єлизавети II

Похорон герцога Единбурзького не буде державним, його поховають у саду Фрогмор на території Віндзорського замку

Принц Філіп
Принц Філіп
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Metro, передає "ДС".

На території замку є три місця поховання — Мавзолей герцогині Кентської, Королівський мавзолей і Королівське поховання. У мавзолеї здебільшого ховають членів королівської сімʼї, які не були панівними монархами.

Також у матеріалі йдеться, що тіло принца Філіпа буде лежати не в Вестмінстерському абатстві, а в палаці Сент-Джеймс, де перебувало тіло принцеси Діани протягом декількох днів перед її похоронами 1997 року.

Сама служба відбудеться в каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Найімовірніше, в списку гостей будуть тільки родичі, друзі і глави держав із країн Співдружності.

Але, незважаючи на те, що у герцога Единбурзького збереглося право на державні похорони, невідомо, чи будуть вони. Раніше він заявляв, що не хоче "зайвої метушні".

Принц Філіп і королева Великої Британії Єлизавета II
Принц Філіп і королева Великої Британії Єлизавета II

Нагадаємо, чоловік королеви Великої Британії Єлизавети II герцог Единбурзький Філіп помер 9 квітня у віці 99 років, не доживши два місяці до свого сторіччя. Після офіційного оголошення про його смерть на резиденції британського премʼєра (Даунінг стріт) приспустили прапори.

Як повідомляла "ДС", у середині березня 2021 року принц Філіп був виписаний з лікарні, де йому була проведена операція на серці.

Президент України Володимир Зеленський вже висловив співчуття королівській сімʼї Великої Британії у звʼязку зі смертю принца Філіпа.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua