• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Сотні тисяч розстріляних мігрантів": Лукашенко розродився новими страшилками про "звірства" польської армії (ВІДЕО)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що на кордоні з Польщею тамтешні силовики нібито розстріляли "сотні тисяч мігрантів"

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Лукашенко заявив у посланні до білоруського народу та Національних зборів, передає "ДС" з посиланням на Grani.ru.

"Негідники організували полювання на людей! Полювання! У лісах бігали і розстрілювали! Сотні! Сотні тисяч людей, які шукали щастя в Європі, куди їх покликали, — були розстріляні в лісах і закопані в могили!", — розповів Лукашенко.

"Чи не це не фашизм?!", — запитував, біідкаючись, білоруський диктатор зі своєю фірмовою інтонацією.

Лукашенко також упевнений, що цю історію "замовчують".

"І де це "освічена Європа" та "оплот демократії" Сполучені Штати?! Чому замовчують ("розстріли" на кордоні — "ДС")?! Настане час — і за це доведеться відповісти!", — переконаний самопроголошений президент Білорусі.

Як повідомляла "ДС, раніше у Слідчому комітеті Білорусі заявили про те, що солдат польської армії Еміль Чечко, який утік у країну в грудні 2021 року, розповів про вбивство 240 людей бійцями армії Польщі на кордоні між двома державами. Позаяк жодних доказів таких "розстрілів" білоруськими силовиками наведено не було. Втім, на Батьківщині Чечка засудили до шести місяців позбавлення волі за жорстоке поводження з власною матір'ю. Саме через це він дезертував з польської армії, також у солдата є проблеми з алкоголем.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua