• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Спікер Держдуми РФ закликав Європу ввести санкції проти України через марш Бандери в Києві

Спікер нелегітимної Державної Думи Росії В'ячеслав Володін вважає, що Європа повинна запроваджувати санкції проти керівництва України, яке буцімто заохочує поширення націоналізму та прославляє Степана Бандеру

Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у соцмережах, передає "ДС" із посиланням на Обозреватель.

Володін різко відреагував на марш на честь 113 дня народження лідера українсько-повстанського руху Степана Бандери, який пройшов 1 січня в Києві. На думку російського чиновника, цей захід свідчить про "відродження націоналізму в Європі та вимагає втручання з боку у вигляді конкретних санкцій".

Вже за традицією, представник кремлівської влади назвав Бандеру посібником Третього Рейху, звинувативши його у всіх гріхах гітлерівського режиму.

"Неприпустимо, коли у XXI столітті знову прославляють лідерів нацизму, які організовували звірства, були посібниками фашистів, спалювали вщент села, вбивали старих, жінок, дітей, немовлят. Україна скочується до трагічного минулого, проти якого боровся не лише Радянський Союз, а й США та Англія", — зауважив Володін.

Спікер Держдуми додав, що факельна хода та сам факт наявності в Україні подібних поглядів мають бути засуджені і з боку європейських країн. Його здивувало, що Захід продовжує постачати Київу озброєння, незважаючи на подібне.

"За заохочення націоналізму необхідно питати з її керівництва, вводити санкції, робити все, щоб не допустити його відродження в Європі. Але водночас правильно закликати до відповіді і тих, хто сприяє такій політиці або вдає, що не помічає її", – заявив він. 

Нагадаємо, 1 січня, у більшості регіонів України відбувся щорічний традиційний Марш з нагоди дня народження Степана Бандери. У заходах взяли участь близько 3,5 тисяч українців у 20 регіонах.

Посольство Ізраїлю в Україні в офіційному коментарі засудило проведення маршу на честь 113-ї річниці з дня народження націоналіста Степана Бандери.

 

 

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua