• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

США, Німеччина та Польща готуються провести військові навчання біля кордонів України

Німеччина та Польща ведуть переговори щодо проведення спільних військових навчань у Польщі у відповідь на загрозу через російське вторгнення в Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив в ефірі суспільно-правового телеканалу ARD, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

За його словами, нині навчання "розглядаються" і мають бути "дуже чітким" сигналом союзникам по НАТО, а також президентові Росії Володимиру Путіну.

Пісторіус додав, що НАТО "далеко не така слабка, як довгий час вважав Путін" — "альянс набагато сильніший і згуртованіший, ніж минулого року", до вторгнення російських військ в Україну в лютому 2022 року.

"Для країн Східної Європи, таких як Польща, країни Балтії, Словаччина та інші, важливо зауважити, що Німеччина як найважливіший європейський член альянсу та США як трансатлантичний партнер виконує свої оборонні зобов'язання", — додав глава Міноборони ФРН.

Як писала "ДС", Великобританія, Німеччина та Франція непублічно висунули план, який пропонує Україні на даному етапі замість вступу до НАТО укласти договір про "зближення" з Альянсом, що надасть їй більшого доступу до західної зброї, але водночас передбачає відновлення мирних переговорів із Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua