• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

США підтримують Україну в планах з оборони Бахмута, — Білий дім

Сполучені Штати Америки у питання оборони міста Бахмут на Донеччині підтримують і повністю покладаються на вибір ЗСУ, й допомагатимуть Україні, незважаючи на те, які пріоритети у боротьбі ставить президент Володимир Зеленський

Джон Кірбі
Джон Кірбі
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник Білого дому з питань національної безпеки Джон Кірбі, передає "ДС" із посиланням на "CNN".

Відповідаючи на запитання журналістки, чи не витрачає Київ занадто багато часу на боротьбу за Бахмут, Кірбі сказав, що українці все ще "хоробро воюють" у східному місті, і бої на цій території є "дуже жорстокими".

"Сьогодні 21 березня, а Бахмут все ще не захоплений росіянами. Тож українці надають пріоритет цій битві — і росіяни чітко визначили пріоритет цієї битви, а ми збираємося зосередитися на тому, щоб переконатися, що президент Володимир Зеленський має все необхідне, де б він не вирішив воювати", — сказав він.

Кірбі уточнив, що мова йде про "розвіддані, підтримку, зброю і можливості". Він підкреслив, що це те, на чому США будуть зосереджені і надалі. 

Нагадаємо, раніше представник Адміністрації президента США з національної безпеки Джон Кірбі заявив, що результати переговорів між президентом Росії Володимиром Путіним та главою Китаю Сі Цзіньпіном свідчать про те, що війна в Україні закінчиться ще нескоро.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua