• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Суд прогнозовано відхилив позов Навального до Пєскова через звинувачення в роботі на ЦРУ

Пресненський суд Москви відхилив позов російського опозиціонера Олексія Навального до прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова з вимогою спростувати слова про ЦРУ

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила РИА Новости прессекретар суду Лела Кокая, передає "ДС".

Нагадаємо, в 2020 році Пєсков сказав журналістам: "Є така інформація, я навіть можу сказати конкретно — з ним (Навальним, — "ДС") працюють фахівці Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Сполучених Штатів Америки".

У позові Навальний просив визнати ці слова такими, що не відповідають дійсності і порочать його честь, гідність і ділову репутацію. Також він наполягав на публікації спростування на офіційному сайті адміністрації президента РФ.

"Рішенням Пресненського районного суду міста Москви відмовлено в задоволенні позовних вимог Навального А. до Пєскова Д ... про захист честі, гідності та ділової репутації", — сказала Кокая.

Зараз Навальний відбуває термін у виправній колонії №2 у Володимирській області.

Як повідомляла "ДС" 2 вересня 2020 року німецька влада офіційно підтвердила, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". 14 вересня хімічні лабораторії Франції і Швеції також підтвердили отруєння Навального речовиною цього класу. У свою чергу, російська сторона всіляко заперечує наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua