• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Тільки одна велика країна ЄС підтримує статус кандидата для України, - Драгі

Тільки влада Італії серед усіх великих держав ЄС підтримує надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі за підсумками саміту лідерів ЄС, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Тільки ми за статус кандидата в ЄС для Києва. Проти статусу кандидата для України в ЄС заперечують майже всі великі країни. Я б сказав всі, крім Італії", — зазначив він.

За його словами, на сьогодні ситуація із наданням статусу є невизначеною.

"Але представити швидкий шлях для вступу України треба. І мені здається, що Єврокомісія також згодна з цією точкою зору", — додав італійський прем'єр.

Як повідомляла "ДС", 1 березня Європейський парламент ухвалив заявку України на вступ України до Європейського Союзу.

Президент Франції Еммануель Макрон запевнив, що заявку України на членство в Європейському Союзі буде розглянуто на засіданні Європейської Ради у червні.

24 травня прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що ймовірність набуття Україною статусу кандидата в члени ЄС найближчим часом невелика.

У МЗС України заявили, що прив'язування процесу надання Україні статусу кандидата в члени Євросоюзу до євроінтеграційних прагнень країн Західних Балкан є несправедливим.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua