• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Трасс вже намітила низку кандидатів на міністерські посади, — ЗМІ

Ліз Трасс, яка перемогла на виборах прем'єр-міністра Великої Британії, фактично визначилася з кандидатами на посади глав ключових міністерств свого кабінету

Ліз Трасс
Ліз Трасс / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Інтефракс-Україна", передає "ДС".

За оцінками The Guardian, міністром закордонних справ Трасс планує призначити Джеймса Клеверлі, який в уряді прем'єра Бориса Джонсона обіймав посаду державного міністра у справах Європи та Північної Америки.

Найближчому союзнику нового прем'єра Квасі Квартенгу — міністру підприємництва, енергетики та промислової стратегії за Джонсона — газета пророкує посаду канцлера казначейства.

Генпрокурорка Суелла Браверман може стати міністром внутрішніх справ. Міністр оборони Бен Воллес, ймовірно, збереже свою посаду.

За даними ЗМІ, основному супернику Трасс у прем'єрській гонці, ексміністру фінансів Ріші Сунаку місце в уряді не запропонують — це є порушенням традиції, згідно з якою претендентам на лідерство пропонувалися посади в уряді.

Водночас, як повідомив телеканал Sky News, низка міністрів і чиновників кабінету Джонсона вже заявили про намір залишити свої посади з обранням Трасс.

Очікується, що Трасс розпочне перестановки у кабінеті міністрів уже 6 вересня.

Як писала "ДС", Ліз Трасс може найближчим часом відвідати Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua