• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Тюремники хочуть вбити Саакашвілі в лікарні, — адвокат

Колишнього президента Михайла Саакашвілі хочуть ліквідувати після переведення до тюремної лікарні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу гендиректор опозиційного телеканалу "Мтаварі" і адвокат політика Ніка Гварамія, передає "ДС" з посиланням на "Грузія Online".

"Переведення до тюремної лікарні буде пов'язане з проблемами безпеки і, за нашою інформацією, ці проблеми будуть імітовані нинішньою владою країни. Буде т.зв. імітований бунт, який закінчиться ліквідацією Міхеїла Саакашвілі", — сказав Гварамія.

Адвокати вимагають, щоб влада в найближчі години вирішила питання госпіталізації експрезидента до багатопрофільної клініки, де зможуть забезпечити безпеку Саакашвілі і подбати про його здоров'я з урахуванням усіх потреб.

"Існує ризик зупинки серця. В клініці має бути кардіологічна служба другого рівня. Зокрема, інтервенційна кардіологія, лабораторія ангіокардіології, імплантація кардіостимулятора ендокарда, імплантація і катетерна абляція, лікування стенокардії і тромботичних ускладнень", — сказав Гварамія.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Адвокат Саакашвілі заявив, що у політика на тлі голодування в тюрмі погіршився стан здоров'я. Саакашвілі важко пересуватися через набряк ніг.

Після 20 днів голодування в тюрмі Саакашвілі погодився допустити групу лікарів, яка склалася з ініціативи Міністерства юстиції. Згодом Саакашвілі погодився на те, щоб його госпіталізували, проте заявив, що не має наміру припиняти голодування. Пізно ввечері 22 жовтня лікарі провели процедуру переливання крові, і 23 жовтня стан його здоров'я стабілізувався.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua