• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Бельгії створять спеціальне селище для біженців з України

У бельгійському муніципалітеті Гент з початку 2023 року буде розміщено селище для екстреного прийому близько 600 українських біженців

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання The Mayor, передає "ДС".

Муніципальна адміністрація Гента та регіональний уряд Фландрії оголосили, що селище розмістять поруч із населеним пунктом Оостаккер поблизу поля футбольного клубу.

"Ми відзначаємо, що житла все ще не вистачає. Останніми днями було досягнуто принципової угоди з власником землі. Ідея полягає в тому, щоб селище було готове до використання до початку 2023 року. Підготовчі роботи розпочнуться у вересні-жовтні", – пояснив мер Гента Матіас Де Клерк.

Завдяки цьому новому селищу, де розмістять приблизно 200 житлових одиниць, Гент готується прийняти 332 біженців з України, про яких зараз піклуються приймаючі сім’ї. Місто також пропонує невеликі колективні притулки в кількох локаціях Гента на 120 місць.

"Зараз у Фландрії перебуває близько 16 тисяч українських біженців. На цей час ще достатньо вільних місць, але ми не знаємо, як розвиватиметься війна. Ось чому фламандський уряд вирішив надати додаткові кошти для селища", — сказав міністр внутрішніх справ Фландрії Барт Сомерс.

Всього у Бельгії перебуває близько 52 тисячі українських біженців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua