• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

У Британії випустять перші марки із силуетом короля Чарльза

Королівська пошта Великої Британії оприлюднила ескізи нових поштових марок, де вперше з'явилося зображення короля Чарльза III

Реклама на dsnews.ua

Силует монарха з'явиться на наборі марок із популярними садовими квітами, передає "ДС" з посиланням на ВВС.

Ймовірно, це будуть перші марки із профілем короля, які побачать широкий загал.

Представник Королівської пошти Девід Голд сказав, що зображення квітів на марках не випадкове. Це свідчення того, що король Чарльз є пристрасним садівником.

Першими марками, які будуть доступні публіці, стануть ці 10 квіткових марок, які показують популярні садові троянди, жоржини, соняшники та фуксії.

Але ці марки широкі маси не побачать, доки не закінчаться запаси марок із профілем покійної королеви Єлизавети II. Очікується, що це станеться не раніше, ніж за наступний місяць.

Раніше пам'ятні марки у Британії, які зазвичай випускали на честь особливих подій, містили зображення профілю королеви. Їх використовували з 1968 року. У лютому вийшов останній випуск такої серії марок із профілем Єлизавети II.

Як писала "ДС", королева Єлизавета II померла 8 вересня 2022 року у шотландському замку Балморал. Офіційною причиною смерті став похилий вік.

Новим монархом Великобританії став принц Уельський Чарльз, який взяв ім'я Чарльз III. Коронація Чарльза відбудеться 6 травня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua