• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

У Британії заявили, що готові воювати з Росією у разі загрози

Росія є найбільшою загрозою для британської та європейської безпеки. Британія готова до війни з Москвою у разі загрози Лондону або ж іншим членам НАТО

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив командувач Королівськими Військово-повітряними силами Великої Британії Майк Вінґстон, передає "ДС" з посиланням на Sky news.

За його словами, британські літаки й пілоти готові до війни з Росією.

Вінґстон відзначив, що Росія стає дедалі агресивнішою й Британія повинна бути готовою до цього, оскільки війна в Україні була важливим уроком для усієї Європи.

"Для мене немає сумніву, що Росія — це найбільш нагальна загроза британській та європейській безпеці. Просто гляньте на її дії не лише в Україні. Не сумніваюсь, що ми тренуємось, аби бути готовими саме до цієї чіткої та наявної загрози", — заявив командувач авіації Британії.

Вінґстон наголосив, що Лондон та його партнери щодня працюють й здійснюють підготовку, що дає їхнім силам "перевагу в ближньому бою".

"Ми, звісно ж, сподіваємось, що до цього не дійде і достатньо лише стримування, але якщо настане день, коли Росія здійснить агресію проти держави НАТО, ми будемо готові", — додав командувач авіації.

Нагадаємо, Британія звинуватила Росію у смерті свого підданого Пола Урі, який перебував у полоні "ДНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua