• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Данії дозволили бустерні щеплення

Данія пропонуватиме бустерне щеплення від COVID-19 особам старше 18 років

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таке рішення було прийнято на тлі зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, передає "ДС" з посиланням на Associated Press.

Данське управління охорони здоров'я заявило у четвер, що зниження імунітету відбувається і у людей молодших вікових груп.

При цьому заступник голови урядової агенції Хелене Пробст сказала, що ревакцинація пропонується з однаковим інтервалом усім громадянам віком від 18 років.

У Данії, як і в багатьох інших країнах Європи, спостерігається сплеск коронавірусу, і органи охорони здоров'я заявляють, що кількість випадків захворювання та госпіталізацій зростає швидше, ніж очікувалося.

"Коли ми бачимо, що пандемія розгоряється прямо зараз, це в першу чергу пов'язано з переходом від літа до осені та зими, і в той же час у нас відкрите суспільство з невеликими обмеженнями. У поєднанні з тим, що дія вакцин з часом знижується, очікується, що інфекція посилюватиметься", — заявила Пробст.

У Данії, яка вже пропонує ревакцинацію людям похилого віку та вразливим верствам населення, третя вакцинація тепер пропонуватиметься людям через шість місяців після другого щеплення. Вакцинація є добровільною.

За офіційними даними, 88,4% жителів Данії зробили перше щеплення, а 86,4% — друге.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua