• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Грузії пояснили, чому українського омбудсмена не пустили до Саакашвілі

У Міністерстві юстиції Грузії пояснили, що не пустили уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову до ув'язненого Міхаїла Саакашвілі, тому що законодавство "такого не передбачає"

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава грузинського Мін'юсту Раті Брегадзе, передає "ДС" із посиланням на "Sputnik.Грузія".

"Грузинське законодавство не передбачає вхід (до тюремної лікарні — "ДС") українського омбудсмена, і такої потреби немає, у нас немає такого зобов'язання. Відповідно, коли ув'язнений перебуває в лікувальному закладі, ми зобов'язані максимально постаратися захистити його здоров'я. Саме з цим мотивом омбудсмена поки що не впустили", — пояснив Брегадзе.

Він вважає, що омбудсмену Людмилі Денисовій необхідно вислухати позицію Мін'юсту Грузії перш ніж "робити висновки після останньої зустрічі із Саакашвілі у в'язниці №12 у місті Руставі".

"Було б добре, якби ми зустрілися тоді, і вона вислухала б нашу позицію, і було б враховано позицію обох сторін", — додав Брегадзе.

Як писала "ДС", уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову не пустили до експрезидента Грузії Міхаїла Саакашвілі у пенітенціарній установі №18 міста Глдані.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua