• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Стан Саакашвілі погіршився: Денисова повідомила криваві подробиці

Стан здоров'я глави Виконкому Національної ради реформ України, колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, який перебуває у тюремній лікарні у Тбілісі, серйозно погіршився

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, посилаючись на дані консиліуму лікарів, повідомляє "ДС".

Так, член консиліуму Ніно Шарашенідзе повідомила грузинській владі про необхідність залучення лікаря-гастроентеролога до медогляду Саакашвілі у зв'язку з тим, що у нього почалося криваве блювання. Проте, вже другий день консиліум не має доступу до Саакашвілі для проведення необхідних процедур.

Денісова висловила сподівання, що у вівторок, 16 листопада, зможе особисто відвідати Саакашвілі у тюремній лікарні.

Як повідомляла "ДС", Спеціальна пенітенціарна служба Грузії оприлюднила відеокадри привозу колишнього президента Міхеїла Саакашвілі до тюремної лікарні Тбілісі. На кадрах видно, що Саакашвілі чинить опір, його силою тягнуть кілька охоронців. Вони, взявши його за ноги та за руки, несуть від вхідних дверей сходами і заносять у ліфт, а потім намагаються пересадити у крісло-каталку, але експрезидент не дає себе "везти".

У свою чергу, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що оприлюднене владою Грузії відео з експрезидентом країни свідчить про факт тортур та жорстокого поводження з ним.

У телефонній розмові з главою уряду Грузії Іраклієм Гарібашвілі президент Володимир Зеленський висловив прохання розглянути можливість допуску до колишнього президента Грузії, голови виконавчого комітету Нацради реформ України Міхеїла Саакашвілі українських лікарів, проте грузинський прем'єр йому відмовив.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua