• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Канаді продовжать колоти вакцину AstraZeneca, незважаючи на новий випадок тромбозу

Влада Канади прийняла рішення продовжувати використання вакцини від коронавірусної інфекції виробництва компанії AstraZeneca, незважаючи ще один випадок нової рідкісної форми тромбозу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я країни, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Міністерство охорони здоров'я Канади заявило, що людина, яка пережила дуже рідкісну подію, вилікувалася і одужує.

Влада Канади як і раніше наполягає, що переваги вакцини AstraZeneca переважують потенційні ризики.

У заяві йдеться, що органи охорони здоров'я Канади «продовжуватимуть уважно стежити за використанням всіх вакцин проти COVID-19, вивчати і оцінювати будь-які нові проблеми безпеки».

Нагадаємо, низка країн припинила використання COVID-вакцини AstraZeneca через повідомлення про можливі побічні наслідки — виникнення тромбів. Представник Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) підтвердив, що є зв'язок між вакциною від коронавірусу AstraZeneca, від якої відмовляються багато країн, і виникаючим тромбозом.

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що користь від використання вакцини істотно перевищує ризик виникнення можливих наслідків.

16 квітня канцлер Німеччини Ангела Меркель отримала щеплення першою дозою вакцини від COVID-19 AstraZeneca. Також всі члени кабінету міністрів Кіпру зробили щеплення вакциною AstraZeneca, щоб показати її безпеку.

У Франції вісім чоловік померли через тромбоз після вакцинації від COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua