• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У Казахстані депутат зізнався у підтримці Путіна: колеги по парламенту позбавлять його мандата

Депутат парламенту Казахстану від партії "Ак жол" ("Світлий шлях") Азамат Абільдаєв заявив, що "підтримує війну в Україні, яку веде Росія. Після цієї заяви партійці його вигнали і збираються позбавити його мандата

Фото з соцмереж
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в офіційній заяві партії, передає "ДС".

"Ак жол" заявила, що дала політичну оцінку висловлюванням Абільдаєва про війну в Україні. Зазначається, що його позиція суперечить позиції партії, а також порушує депутатську етику.

"Партія завжди поважає та підтримує незалежність та територіальну цілісність Казахстану та інших дружніх держав", — сказано в заяві.

Політсила направила до центральної виборчої комісії Казахстану листа про припинення депутатського мандата Абільдаєва.

Зазначимо, раніше Абільдаєв дав інтерв'ю казахстанській службі Радіо Свобода, в якому заявив, що підтримує президента Росії Володимира Путіна та війну РФ проти України. Він казав, що українці нібито повалять президента Володимира Зеленського і повторювали тези російської пропаганди про "нацистів".

Нагадаємо, уряд Казахстану змінив правила в'їзду та перебування іноземців (зокрема — росіян) в республіці. Згідно з новим порядком, громадянам країн-членів Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) можна перебувати в Казахстані не більше 90 днів протягом 180-денного періоду.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua