• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Путіна звели розмови про можливі санкції США на експорт техніки в Росію до посудомийок

Спікер президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання журналістів про загрозу санкцій США із забороною на експорт до Росії будь-якої побутової техніки, заявив, що в російському суспільстві "посудомийки не відносяться до категорії найсвятішого"

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Крім того, Дмитро Пєсков відповідаючи на питання про загрозу західних санкцій, які "заборонять навіть холодильники" в Росії, заявив, що це не найстрашніша загроза, передає "ДС" з посиланням на РБК.

"Слава Богу, все-таки посудомийки не відносяться до категорії самого святого, як ви кажете. У нашому суспільстві вони до категорії самого святого не відносяться. Хоча це дуже важливо для зручності побутового життя", — відповів Пєсков на запитання журналіста.

Водночас він визнав, що повідомлення про можливі санкції проти Росії почали з'являтися дедалі частіше. Однак, на думку Пєскова, це насамперед створення інформаційного тла для переговорів Росії та США, що розпочалися напередодні у Женеві.

Нагадаємо, за даними впливового видання AP, у разі відкритого російського вторгнення в Україну США в координації з союзниками та партнерами негайно накладуть "серйозні та непосильні" санкції на російську економіку, включаючи її фінансову систему та сектори, які вважаються критично важливими для Кремля. Крім санкцій щодо енергоносіїв та споживчих товарів США та їх союзники розглядають можливість запровадження заборони на експорт до Росії передових електронних компонентів, програмного забезпечення та супутніх технологій, що використовують американське обладнання.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua